top of page
Банк "Восток" долучився до можливості використання терміналів Android Verifone X990  
X990-Vostok2_edited.jpg

Завдякі наявної сертифікації платіжних терміналів Verifone Android  X990  у процесинговому центрі "УПЦ" та зусиллям спеціалістів банку "Восток" та нашої компанії клієнти банку зможуть використовувати новітні інноваційні ПОС термінали у торгівельно-сервісній мережі для прийому безготівкової оплати.

«Платіжне ПЗ не тільки дає можливість використовувати ПОС термінал для прийому платежів, але й завдяки наявної інтеграції на терміналі можливо організувати повноцінне місце для касиру з системою управління торгівлею, програмним РРО, системою лояльності тощо. Апаратні особливості терміналу надають також можливість зчитування штрих та QR кодів, друку фіскальних чеків та квитанцій, отримання цифрового підпису клієнту на тач екрані, і все це у одному універсальному пристрої", - зазначив Олександр Фролов, менеджер проектів компанії.       

Термінал Verifone X990  стає все більш популярним пристроєм для універсального використання завдяки поступовому розширення не тільки банків, від яких торговець може отримати послугу прийому безготівкових платежів, так і низки партнерських програмних рішень на кшальт пРРО, що допоможуть підприємцю вести усі аспекти свого бізнесу, та з якими наша компанія на ПОС терміналі налаштовує безшовну інтеграцію.   

ПРО ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

«БАНК ВОСТОК»

Публічне акціонерне товариство «БАНК ВОСТОК» — це універсальний банк, що надає повний спектр банківських послуг для приватних і корпоративних клієнтів. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Основні переваги банку — мобільність і гнучкість.

.

bottom of page