top of page
Vending.png

РІШЕННЯ ДЛЯ ПРИЙОМУ БЕЗГОТІВКОЇ ОПЛАТИ ДЛЯ ВЕНДІГОВИХ МАШИН ТА ПРИСТРОЇВ 
САМООБСЛУГОВУВАННЯ 

Фіскалізація, безготівкові та готівкові платежі для кавомашин від Ліберті Україна  

Інтеграція кава машин, які постачає компанія ТОВ "Ліберті Україна", з безготівковими платежами та фіскалізацію оплати, включаючи також фіскалізацію готівкових платежів через купюроприємник та монетоприємник, ще ніколи не було таким простим. Термінал Verifone X990 та пРРО СМ ПОС підключено по протоколу MDB до кавомашини та через термінал до процесінгову центру банка за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему.  

Додайте прийом платежів та фіскалізацію до вашої кава машини! 

ПОС термінал Verifone X990 не тільки отримав можливість підтримки MDB протоколу Level 2 та Level 3 для інтеграції з кавамашинами та іншим вендінговим обладнанням, але і повноцінну систему фіскалізації продажів з можливістю друку чеку за бажанням клієнта.

Звертайтеся та отримайте інноваціне рішення від нашої компанії!  

Додайте прийом безготівкових платежів до ваших турнікетів

Турнікет до вбиральних кімнат інтегровано з платіжним модулем у виді ПОС терміналу Verifone X990 на підставці, який переведено у режим постійного очікування платежу на фіксовану суму, при цьому ПОС термінал може приймати платіжні засоби з цсіма інтерфейсами. Термінал підключено до контроллера турнікету через спецконтроллер, а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему або Ethernet підключення. 

Оцініть запашну каву від робота-баристи ROBOX

Робота-баристу обладнано додатковим платіжним модулем у виді вбудованого у меблі ПОС терміналу Verifone Vx520, який здатен приймати платіжні засоби усіх видів: за магнітною полосою, чипом та безконтактно, а також за потреби дозволяє вводити ПІН код. Термінал підключено до робота через USB з'єднання, а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему.  

Захистить себе та рідних отримавши маску у маскоматі

Маскомат обладнано платіжним модулем у виді вбудованого у пристрій ПОС терміналу Ingenico або Verifone Vx520/PP1000SE v3, які здатні приймати платіжні засоби з безконтактним інтерфейсом. Термінал підключено до контроллера маскомату через USB з'єднання за допомогою інтеграційної бібліотеки, а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему або Ethernet підключення. 

Додайте засмаги свому тілу у автоматизованому солярії

Кабіну солярія обладнано вбудованими блоком оплати з ПОС терміналом Verifone Vx520/PP1000SEv3, які здатні приймати платіжні засоби з безконтактним інтерфейсом та готівку.  Термінал підключено до солярію через USB з'єднання, а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал Ethernet порту. Додатковий дісплей такод інтегровано з платіжними засобами через спецконтроллер.   

Сплачуйте монетами, банкнотами та картками

Універсальний платіжний набір пристроїв обладнано ПОС терміналом Verifone Vx520/PP1000SEv3, монетоприйомником та прийомником готівки, які приєднані до універсального контроллеру  з дісплеєм,  який відображає стан оплати. Контроллер керується автономно, а також за допомогою чат-боту Telegram.

 

Це реально дивовижно!

Надайте своїй кавомашині нового життя

Кавомашину обладнано модулем у виді ПОС терміналу Verifone Vx520, який здатен приймати платіжні засоби усіх типів: з магнитною полосою, з чипом, з безконтактним інтерфейсом.

Термінал підключено до контролера кавомашини по MDB інтерфейсу , а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему. 

Додай безконтактну оплату до свого вендінгового автомату

Вендігову машину по продажу різноманітних снеків обладнано Verifone Vx520/PP1000SEv3, які надають можливість на доданок до готівки приймати безконтактні безготівкові платежі.

Термінал підключено до контролера машини по MDB інтерфейсу , а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему. 

bottom of page