Vending.png

РІШЕННЯ ДЛЯ ПРИЙОМУ БЕЗГОТІВКОЇ ОПЛАТИ ДЛЯ ВЕНДІГОВИХ МАШИН ТА ПРИСТРОЇВ 
САМООБСЛУГОВУВАННЯ 

Додайте прийом безготівкових платежів до ваших турнікетів

Турнікет до вбиральних кімнат інтегровано з платіжним модулем у виді ПОС терміналу Verifone X990 на підставці, який переведено у режим постійного очікування платежу на фіксовану суму, при цьому ПОС термінал може приймати платіжні засоби з цсіма інтерфейсами. Термінал підключено до контроллера турнікету через спецконтроллер, а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему або Ethernet підключення. 

Оцініть запашну каву від робота-баристи ROBOX

Робота-баристу обладнано додатковим платіжним модулем у виді вбудованого у меблі ПОС терміналу Verifone Vx520, який здатен приймати платіжні засоби усіх видів: за магнітною полосою, чипом та безконтактно, а також за потреби дозволяє вводити ПІН код. Термінал підключено до робота через USB з'єднання, а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему.  

Захистить себе та рідних отримавши маску у маскоматі

Маскомат обладнано платіжним модулем у виді вбудованого у пристрій ПОС терміналу Ingenico або Verifone Vx520/PP1000SE v3, які здатні приймати платіжні засоби з безконтактним інтерфейсом. Термінал підключено до контроллера маскомату через USB з'єднання за допомогою інтеграційної бібліотеки, а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему або Ethernet підключення. 

Додайте засмаги свому тілу у автоматизованому солярії

Кабіну солярія обладнано вбудованими блоком оплати з ПОС терміналом Verifone Vx520/PP1000SEv3, які здатні приймати платіжні засоби з безконтактним інтерфейсом та готівку.  Термінал підключено до солярію через USB з'єднання, а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал Ethernet порту. Додатковий дісплей такод інтегровано з платіжними засобами через спецконтроллер.   

Сплачуйте монетами, банкнотами та картками

Універсальний платіжний набір пристроїв обладнано ПОС терміналом Verifone Vx520/PP1000SEv3, монетоприйомником та прийомником готівки, які приєднані до універсального контроллеру  з дісплеєм,  який відображає стан оплати. Контроллер керується автономно, а також за допомогою чат-боту Telegram.

 

Це реально дивовижно!

Надайте своїй кавомашині нового життя

Кавомашину обладнано модулем у виді ПОС терміналу Verifone Vx520, який здатен приймати платіжні засоби усіх типів: з магнитною полосою, з чипом, з безконтактним інтерфейсом.

Термінал підключено до контролера кавомашини по MDB інтерфейсу , а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему. 

Додай безконтактну оплату до свого вендінгового автомату

Вендігову машину по продажу різноманітних снеків обладнано Verifone Vx520/PP1000SEv3, які надають можливість на доданок до готівки приймати безконтактні безготівкові платежі.

Термінал підключено до контролера машини по MDB інтерфейсу , а до процесінгу - за допомогою вбудованого  у термінал GPRS модему.