top of page
ПОС термінал Verifone X990 сертіфіковано в Українському Процесинговому Центрі
SSI_POS_UPC_Cert_X900.jpeg

     Банкам-клієнтам Українського Процесингового Центру (УПЦ) вже доступна можливість використання найновітніших ПОС терміналів Verifone X990 на базі операційної системи Android з платіжним програмним забезпеченням від Servus Systems Integration.

 

    Фахівці компанія Servus Systems Integration успішно провели сертифікацію програмного забезпечення SmartPOS_EMV для терміналів Verifone X990 та отримали сертифікат відповідності від Українського Процесингового Центру, послугами якого користується низка українських та іноземних банків. Відповідне програмне забезпечення може бути використане як для встановлення у банківський установі у якості фінансового терміналу, так і у роздрібній торгівлі у якості торгового терміналу.

   «Відтепер значна кількість українських банків може використовувати у своїй діяльності найновішу лінійку терміналів Verifone X990 під керуванням операційної системи Android не тільки для послуги еквайрингу, а також для створення цілої екосистеми з додатковим функціоналом для торгівельних організацій, що дозволить відкрити абсолютно новий спосіб взаємодії у безготівкових розрахунках», - підкреслив Олександр Пранов, виконавчий директор компанії.

    Термінали X990  у поєднанні з системою управління терміналами TMS надають широкі можливості інтеграції з низкою додаткового програмного забезпечення, включаючи але не обмежуючись новітніми програмними РРО (пРРО), системами управління торгівлею, лояльністю. Завдяки існуючим апаратним компонентам ПОС термінали також можуть зчитувати штрих та QR коди, розпізнавати обличчя, отримувати дані у безконтактний спосіб з українських ID карток та закордонних паспортів, визначати своє геоположення, що надає необмежені перспективи для запуску інноваційних FinTech проектів.

  Ми запрошуємо банки, виробників додаткового програмного забезпечення (пРРО, системи управління продажами, системи лояльності та інші) та рітейлерів до співпраці у впровадженні новітніх проектів обслуговування клієнтів та виконання безготівкових розрахунків.

bottom of page