top of page
Програмні додатки Вчасно.Каса та Вчасно.POS від Evo.Company успішно працюють на базі ПОС терміналу Verifone X990 
IMG_5978@4x.png
Vchasno3_edited.png
Vchasno2_edited.png

     Фахівцями компаній Evo.Company та Сервус Сістемз Інтегрейшн (SSI) було проведено інтеграційні роботи, які дозволили запустити в одночасну роботу набор додатків по управлінню торгівлею та програмного РРО Вчасно.Каса та Вчасно.POS з платіжним додатком SSI по прийому безготівкових платежів на ПОС терміналі Verifone X990.

  Verifone X990 (www.ssi.com.ua) - це сучасний  інноваційний ПОС термінал, що працює на ОС Android. Такий ПОС термінал можна використовувати не тільки в якості мобільного пристрою для прийому безготівкових платежів, а й як зчитувач штрих- та QR-кодів завдяки вбудованим камерам.  Також як пристрій для зчитування українських ID карток та біометричних паспортів та принтер для друку документів та чеків.  А тепер  Verifone X900 працює ще й як пристрій для роботи з сервісом автоматизації та управління торгівлею  “Вчасно.POS” .

   “Вчасно.POS” - хмарний сервіс автоматизації та управління бізнесом (https://pos.vchasno.ua). Надає можливість управління магазином або мережею магазинів, точкою надання послуг, продажами сайта або через маркетплейси, власною доставкою. “Вчасно.POS” - це комплекс рішень в одному сервісі: робочі місця для продавців/касирів, проведення продажів та облік складу, фіскальні чеки (ПРРО), аналітика та звітність для власника. 

    Сервіс складається з додатка на ОС Android та кабінету користувача. Також до сервісу вже включено та налаштовано роботу з ПРРО “Вчасно.Каса” (https://kasa.vchasno.com.ua/), що  дозволяє швидко і легко видавати фіскальні чеки, навіть тоді, коли відсутнє інтернет-з'єднання.  

  Таке інтегроване рішення дає можливість як невеликим торгівельним організаціям, так і мережевим рітейлерам значно заощадити на початкових інвестиціях для організації касового місця, впровадити інноваційні технології при розрахунках з клієнтами.

    Verifone X900 з додатком “Вчасно.POS”   - це єдиний пристрій для реєстрації продажу, прийому оплати, видачі та друку фіскального чеку. Також дозволяє організувати процес проведення продажів та розрахунків при доставці кур'єрами або на мобільних точках продажів. Таке комплексне рішення дозволяє скоротити час розрахунку, підняти конверсію відвідувачів у покупці та збільшити середній чек за рахунок майже миттєвого проведення розрахунку.

      «Перевагами такого рішення вже скористалося багато підприємців України, які впроваджують новітні технології розрахунків для оптимізації торгівлі. Наша мета — спростити бізнес-процеси підприємцям, щоб ніщо не заважало їхньому розвитку”, — додав Андрій Конішевський,  директор із розвитку продукту Вчасно.POS 

   «Підтримка українського підприємництва та впровадження новітніх платіжних технологій завжди було пріоритетом у діяльності нашої компанії, тому я більше ніж задоволений партнерством з лінійкою цифрових рішень Вчасно від Evo.Company, які надають поєднують традиційні технології роздрібної торгівлі з найновішими досягнення у сектору FinTech, за що хотів би висловити окрему подяку усім учасникам спільної команди впровадження», - підкреслив Олександр Пранов, виконавчий директор компанії SSI.

        Про Вчасно: Вчасно (входить до групи компаній EVO)— це сервіс цифрових рішень для бізнесу, що об’єднує в собі внутрішній та зовнішній електронний документообіг; онлайн-обмін комерційними повідомленнями в ритейлі (Вчасно.EDI); електронні товарно-транспортні накладні; видачу і збереження електронних чеків (Вчасно.Каса) та хмарний сервіс автоматизації та управління бізнесом (Вчасно.POS). Cеред клієнтів сервісу як великий бізнес, так і підприємці. Понад 300 тис. компаній, зокрема, Укрпошта, Нова пошта, Укроборонпром, Monobank, IDS Borjomi, EVA, Фора, Rozetka, lifecell та інші вже відмовилися від паперу і відправляють та підписують документи у Вчасно.

bottom of page