top of page
Нові можливості для мобільних співробітників з додатком від хмарного сервісу ANT-Logistics  (ТМ «Мурашина Логістика») на терміналах Verifone X990
Ant-X990-tr.png

Інтеграція мобільного додатку «Ant Logistics» з ПОС терміналом Verifone X990, який виконував фахівці ANT-Логістик та SSI, дозволяє організувати і контролювати роботу кур'єрів, експедиторів, водіїв, мерчендайзерів, торгових представників та інших мобільних співробітників, а також дає їм можливість використовувати функції прийому безготівкових платежів.

ПОС термінал Verifone X990 - це сучасний інноваційний ПОС-термінал, що працює на ОС Android. Такий ПОС термінал використовується мобільними співробітниками для прийому безготівкових розрахунків, працює як зчитувач штрих-коду та QR-коду завдяки вбудованим камерам. Крім того, Verifone X990 може зчитувати інформацію з українських ID-карток та біометричних паспортів - корисна функція при доставці, наприклад, алкогольних напоїв. 

    Мобільний додаток, який зараз повноцінно працює на Verifone X990, значно розширює можливості цього ПОС терміналу, відображаючи перелік пунктів адресної доставки, порядок їх візиту, терміни доставки замовлень і їх номери, перелік товарів, доставлених для кожного замовлення, а також перелік завдань, які необхідно виконати в пункті доставки, включаючи фотозвіти, рейтинг клієнта і його електронний підпис. Для полегшення маршруту в додатку відображається карта подорожей, фото торгових точок, працює навігатор, доступний чат з диспетчером. Завдяки GPS-трекерам, якими оснащені термінали Verifone X990, фіксується фактична траса маршруту, час прибуття кожному клієнту, а також інші зупинки і виходи з , а також інші зупинки і виходи з маршрутів, в тому числі незаплановані.

logoANT_vertical.png

Про ANT-Logistics: ANT-Logistics – хмарна система управління транспортними та мобільними працівниками. Ця система існує на ринку вже більше 8 років, до сервісу підключено близько 700 рахунків клієнтів з 11 країн світу, тоді як більшість клієнтів – українські компанії. 44% клієнтів є дистриб'юторами, 31% – інтернет-магазини та 25% клієнтів сфери послуг представляють інші галузі: банківську, виробничу, доставку води та інші.

bottom of page