top of page
Отримайте  чудову можливість замовити платіжний термінал Verifone X990 та касовий апарат в одному пристрої з додатковими функціями від Райфу
1080х1920 hasgtag.jpg

   Райффайзен банк Аваль у кооперації з нашою компанією почав промо кампанію по просуванню унікального рішення - інтегрованої каси з вбудованим пРРО та платіжним додатком для прийому безготівкових платежів на єдиному пристрої Verifone X990.

   Це рішення поєдную декілька функцій в одному пристрої:

  • POS термінал для прийому безготівкових платежів

  • касовий апарат з хмарною фіскалізацією та можливістю друку чеків

  • система управління продажами та складом

  • сканер штрих-кодів для звичайних товарів

  Використання такого ПОС терміналу під управлінням операційної системи Android надає можливість малому та середньому бізнесу суттєво заощадити на вартості обладнання касової зони та отримати усі зазвичай потрібні касиру пристрої та програмне забезпечення усього за 600 гривень на місяць від провідного банку країни. У свою чергу фахівці Servus Systems Integration з радістю допоможуть у налаштуванні рішення, реєстрації касового апарату у податкових органах та забезпечать цілодобову підтримку для вирішеннях усіх питань . Додатково також доступні розширені пакети обслуговування, у тому числі з виїздом на місце встановлення ПОС терміналу.

Про банк: Райффайзен Банк Аваль є частиною банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ», Австрія. Банк пропонує широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг, якими користуються понад  2,5 млн клієнтів. 

bottom of page