top of page
ТЕРМІНАЛИ VERIFONE ANDROID X990 ПРИЙМАЮТЬ КАРТКИ UNION PAY INTERNATIONAL УСІХ УКРАЇНСЬКИХ ЕМІТЕНТІВ  
2021-01-07 14-15.jpeg

          Програмне забезпечення для ПОС терміналів Verifone Android X990 від компанії Servus Systems Integration пройшло усі тест-кейси платіжної системи Union Pay International та готове до проведення безготівкових розрахунків у торгівельно-сервісної мережі, яке відбувається з повним дотриманням стандартів безпеки та конфіденційності клієнтських даних.

    «Термінали Verifone X990 не тількі готові приймати картки UPI, але приймають також кобейджингові картки цієї платіжної системи, які випускаються у співпраці з національною системою ПРОСТІР. Це у котрий раз підтверджує лідерство нашої компанії у розширенні спектру платіжних сервісів, які доступні еквайерам України на новітніх Android терміналах, які пропонуються нами», – підкреслив Олександр Пранов, виконавчий директор компанії.

    Випуск кобейджингових карток буде цікавим та вигідним українським банкам, адже це надасть можливість урізноманітнити їх продуктову лінійку та оптимізувати витрати, в тому числі за рахунок дешевшого їх обслуговування, оскільки всі операції за карткою на території України обробляються за правилами й тарифами ПРОСТІР.

   Обидві платіжні системи вбачають взаємовигідні переваги такого спільного проєкту. Для національної платіжної системи – це суттєве розширення мережі приймання карток ПРОСТІР та новий етап еволюції системи.

Довідково: UnionPay International є дочірньою компанією China UnionPay, діяльність якої спрямована на зростання та підтримку глобального бізнесу UnionPay. У партнерстві з понад 2 300 установами в усьому світі UnionPay International забезпечує емісію карток у 61 країні та еквайринг – у 179 країнах.

bottom of page