top of page
Підтверджено сертифікацію платіжного ПЗ компанії SSI SmartPOS-EMV для ПОС терміналів за стандартом PA-DSS 
PS DSS
PA-DSS.jpg

          Програмне забезпечення для ПОС терміналів Verifone від компанії Servus Systems Integration у черговий раз отримало підтвердження відповідності вимогам стандарту безпеки платіжних додатків Payment Application Data Security Standard (PA-DSS) від міжнародної організації PCI Council. Таке підтвердження відповідності дає змогу банкам-еквайерам без зайвих проблем проходити аудит їх відповідності вимогам стандарту PCI DSS та бути впевненими у тому, що проведення безготівкових розрахунків у торгівельно-сервісної мережі відбувається з дотриманням стандартів безпеки та конфіденційності клієнтських даних.

    «Наявність сертифікату відповідності гарантує не тільки безпеку проведення безготівкових розрахунків, а і відповідність організації розробки ПЗ високим міжнародним стандартам. Дуже приємно, що у цьому році ПЗ сертифіковано не тільки на лінійках Verifone Vx та Engage, а також на лінійці Android терміналів Verifone X990», – підкреслив Євген Майборода, керівник експертного центру компанії по платіжним рішенням.

    Інформацію щодо відповідності ПЗ SSI SmartPOS-EMV також розміщено на офіційному сайті PCI Council .

Про PA-DSS: Стандарт безпеки платіжних додатків PA-DSS містить в собі вимоги до програмного забезпечення, що обробляє дані про власників карт, і є спорідненим стандарту PCI DSS. Сертифікувати за стандартом PA-DSS необхідно платіжні додатки, що зберігають, обробляють і передають дані про власників карт на етапі авторизації транзакції і при здійсненні взаєморозрахунків між учасниками платіжної процесу.

bottom of page