top of page
Комплексні платіжні рішення Qmate для автомийок самообслуговування
Irshava2.jpg

Зусиллям спеціалістів нашої компанії було успішно впроваджено автоматизовану систему оплати послуг мийки самообслуговування для автомобілів у м. Іршава Закарпатської області.

Система працює в інтеграції з різнофункціональним професійним обладнанням та дозволяє проводити розрахунок за вказані послуги готівкою, банківською карткою/платіжним пристроєм та поповнювати картку клієнта, яку також можливо отримати миттєво через вбудований кіоск для проведення оплати та поповнення існуючих карток клієнтів. Картку клієнта можна поповнити, також цією карткою можна розрахуватись на кожному пості мийки або отримати додаткові знижки при покупці обладнання.

Одним із найважливішим досягненням системи є можливість не тільки скоротити кількість пунктів оплати за послуги до одного на автомийку самообслуговування, що забезпечує значну інвестиційну економію для власника, але і дати клієнту можливість миттєвого розрахунку прямо на посту за рахунок безконтактного інтерфейсу картки клієнту та відповідного зчитувача, який приєднано до центрального серверу системи.

«Нам дуже приємно, що нашою компанією впровадженно автоматизовано систему оплати згідно з локальними потребами українських власників автомийок самообслуговування», - зазначив керівник центру розробки інновацій Дмитро Никитченко.

bottom of page