top of page

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО

ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ «СЕРВУС СІСТЕМЗ ІНТЕГРЕЙШН»

В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНОЇ СІТУАЦІЇ

У ЗВ’ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНАВІРУСУ

   Від імені Сервус Сістемз Інтегрейшн хочемо подякувати вам за плідну співпрацю та надати вам інформацію щодо нашої роботи в умовах небезпеки поширення коронавірусу COVID-19 та карантинних заходів, що проводяться органами державної влади України.

  Нашою компанією з 16.03.2020р. введено в дію план дій у надзвичайних ситуаціях (Disaster Recovery Plan). Цей план покриває діяльність Служби Безпеки, Операційного Блоку, Департаменту Обслуговування Клієнтів, Департаменту ІТ, Департаменту Платіжних Систем, Департаменту Систем Управління Чергою, Департаменту Управління Персоналом, Складу, Фінансового Департаменту та Адміністрації та застосовується до непередбачуваних ситуацій, що можуть виникнути:

 • в центральному офісі та виробничих/складських приміщеннях компанії (Київ, проспект Степана Бандери, 9 / вул. Ливарська, 2А)

 •  у філіалах компанії в містах за списком нижче, а саме:​

  • Вінниця, Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано- Франківськ, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

 

   Цей план застосовується для підтримки та/або відновлення роботи таких критичних функцій компанії:

 • ОБСЛУГОВУВАННЯ мереж ПОС-терміналів, ПТКС, банкоматів, систем управління чергою;

 • ПОСТАЧАННЯ витратних матеріалів та обладнання;

 • ЗБЕРІГАННЯ майна, що довірене клієнтами компанії в якості резервного фонду або знаходиться в ремонті;

 • ПІДТРИМКА програмного забезпечення ПОС-термінальних мереж;

 • ПІДТРИМКА клієнтів компанії контакт-центром компанії;

 • УПРАВЛІННЯ термінальними мережами клієнтів;

 • ЗБЕРЕЖЕННЯ конфіденційної інформації всіх рівнів та належності;

 • ЛОГІСТИКА внутрішніх та зовнішніх переміщень ТМЦ.


  Цей план також застосовується для підтримки та/або відновлення роботи таких критичних систем компанії:

 • СЕРВІСНОЇ системи, що використовується працівниками та клієнтами компанії для заведення заявок на обслуговування, супроводу та звітності;

 • Системи УПРАВЛІННЯ ПОС-терміналами на базі ПЗ TMS/TermLoader;

 • Системи складського та бухгалтерського ОБЛІКУ на базі 1С;

 • Системи підтримки ВЗАЄМОРОЗРАХУНКІВ на базі відповідних банківських аплікацій;

 • Системи забезпечення роботи відділу РОЗРОБКИ ПЗ на базі серверів TFS;

 • Систем телефонного та електронного ЗВ'ЯЗКУ.


   Наразі наша компанія не передбачає суттєвих змін у строках та порядку виконання будь-яких дій у зв'язку з загрозою пандемії та введення карантинних обмежень, та План введено в дію з попереджувальною метою.


   Маємо поінформувати Вас про те, що відповідно Плану, всі системи та підрозділи Компанії працюють в звичайному або віддаленому режимі за наявності такої можливості, з додатковим резервуванням ресурсів на випадок посилення заходів безпеки чи поширення захворювання.


   Всі дії Компанії в галузі обслуговування клієнтів проводяться за звичайним графіком без змін в SLA. Всі польові співробітники Департаменту Обслуговування Клієнтів проінструктовані про правила дій в умовах карантину, їм надано відповідні засоби захисту та доведено щодо дотримання правил профілактичних заходів. Власні логістичні та адміністративні функції Компанії також виконуються в штатному режимі без відхилень.


  Але зважаючи на обставини (включаючи але не обмежуючись, у тому числі - припинення пасажирського авіасполучення, закриття частини пропускних пунктів, введення обмежень на пересування, можливі розриви технологічних ланцюжків у виробників тощо), ми звертаємо Вашу увагу на підвищений ризик виникнення затримок в поставках товарів та виконання послуг, які можуть бути пов’язані як з зовнішніми, так і з іншими обставинами, що можуть призвести до падіння рівня послуг та строків виконання зобов’язань. Ми докладаємо максимальних зусиль для уникнення таких затримок, тому у разі їх виникнення будемо повідомляти Вас про це індивідуально, як і про заходи, що виконуються нами задля скорочення таких затримок.

   Основним ризиком для діяльності компанії ми вважаємо на даний час повну заборону вантажних перевезень та переміщення людей, що негативно вплине на виконання усіх зобов’язань компанії.

 
   2019 рік був дуже успішним для нашої компанії, її фінансовий стан дозволяє нам працювати без будь-яких складнощів, але ми будемо вдячні за своєчасні розрахунки за виконані роботи та поставлені товари зі сторони наших контрагентів, щоб не ускладнювати загальну ситуацію.

bottom of page