top of page
Першу тисячу терміналів Verifone Android X990 поставлено до Приватбанку
Verifone-X990-4.png

   Після успішного проведення пілоту у рамках довготривалого співробітництва з компанією Verifone Приватбанк заказав та отримав першу комерційну партію терміналів у кількості 1000 одиниць. Разом з поставкою терміналів у банку також встановлено систему управління терміналами TMS, яка дозволяє легко управляти параметрами терміналів, вести операційний моніторинг стану терміналу та розрахунків, відстежувати географічне положення і керувати встановленням та оновленням додатків через вбудований приватний маркетплейс.

     

   Наявність яскравого 5,5 дюймового екрану з тач технологією дозволяє надати як касиру, так і користувачу блискучий інтерфейс, до якого вони звикли на смартфонах, що робить використання терміналу легким та не потребує проведення детального навчання. Термінал Verifone X990 також надає можливість організувати лінію віддаленої підтримки торговця прямо на самому терміналі через популярні месенджери або дзвінки завдяки його мультимедійним властивостям.

   Новітнє апаратне і програмне забезпечення та функціональні можливості операційної системи Android надають змогу використовувати термінал Verifone X990 не лише для проведення безготівкових платежів, а і запускати на ньому банківське ПЗ, корпоративні додатки по управлінню продажами, програмні РРО, та запускати новітні технології оплати, включаючи оплату з розпізнаванням лиця, QR платежі, безконтактне зчитування українських ID карток та закордонних паспортів для проведення автоматизованої ідентифікації.

bottom of page